KONST / Litografier / Färglitografi 14545306
nr 1454 5306
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 41/225. Färglitografi, bildmått: 78x59, yttermått inklusive ram: 82x63 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:41:05
12/3 00:02:30